A- A A+

Кубок Попільнянського району Сезон 2020

 

                                                                                                                        «ЗАТВЕРДЖУЮ»

                                                                                             Голова Попільнянської  районної федерації футболу

                                                                                               ________________________ М.В.Нечипоренко

                                                                                                                                              25.05.2020 року                                                                                                                                  

 

 

 

  РЕГЛАМЕНТ

    проведення Кубку Попільнянського району з футболу 2020 року

 

 

  1. 1. Мета та завдання:

- подальша популяризація футболу серед молоді району;

                               - виявлення кращої команди – володаря Кубка Попільнянського району 2020 року.

- підвищення рівня майстерності футболістів району.

 

 

  1.                              Умови та система проведення розіграшу КР:

Змагання будуть проходити в час і місцях згідно сітки, яка додається. До змагань допускаються команди колективів фізкультури підприємств, установ, організацій.

           Змагання будуть проходити згідно існуючих правил гри у футбол.

Після жеребкування кожній команді-учасниці кубкового турніру присвоюється рейтинговий номер,що відповідає її розташуванню в турнірній таблиці(сітка) кубку. Сітка кубку додається. Змагання на етапі кваліфікації,1/8, 1/4 фіналу складаються з однієї гри і проходитимуть на полях команд, які мають більший номер в сітці. В разі нічийного результату пробивається серія одинадцятиметрових ударів. Змагання та етапі 1/2 фіналу складається з двох матчів (виїзд-прийом). Перші матчі гратимуться на полях команд, які мають менший номер в сітці. Якщо за сумою двох матчів команди мають однаковий нічийний результат, то переможця буде виявлено в серії 11-ти метрових ударів. У фінальній зустрічі, за нічийного результату в основний час, призначається додатковий час(2 тайми по 15 хв.), якщо і після додаткового часу не буде виявлено переможця, то буде пробиватися серія одинадцятиметрових ударів.У кожній грі на всіх етапах КР дозволяється  заміна 7 гравців, внесених до протоколу. Гравець, вилучений з поля,автоматично пропускає наступну гру.Питання про його подальшу участь у КР вирішує КДК ПРФФ.У випадку запізнення команди гостей до початку гри, більше ніж на 30 хвилин (без попередження ПРФФ,арбітра матчу та команди господарів) або неявка на гру без поважних причин, їй зараховується поразка(-:+) і вона знімається з подальшої участі в КР. У випадку запізнення на гру команди господарів, їй автоматично зараховується поразка (-:+)  і вона знімається з подальших змагань.  Поважними причинами неявки на гру є непередбачуване стихійне лихо або аварійна пригода на транспорті. За фальсифікацію (підробку) документації ПРФФ(заявка,карточки гравців,фото,підписів,печатки і інших),представники команд,тренери,будуть усунені від виконання своїх обов»язків на термін, визначений  КДК ПРФФ.

Команда-господар надає футбольне поле встановлених розмірів з необхідною атрибутикою, розміткою та відповідним станом газону, забезпечує присутність лікаря, місця для гостей та вболівальників.

 

Команда-господар поля повинна мати форму, яка за кольором відрізняється від форми команди-суперника. У випадку відсутності форми іншого кольору відповідно з рішенням головного арбітра матчу, вона не допускається до участі в матчі, їй зараховується поразка. Гравці повинні проводити матч у щитках.

 

  1.     Термін проведення етапів КР:

  1/8 фіналуКубку району відбудуться 07.06.2020 р., ігри 1/4 фіналу – 14.06.2020  Ігри  ½ відбудуться по закінченні першого кола чемпіонату району. Ігри розпочинаються о 16.30.

                                                  

  1.          Витрати:

Всі витрати, пов’язані з проведенням змагань ( проїзд, придбання спортивної форми, харчування із розрахунку до 50 грн. на одного учасника в день) за рахунок коштів відряджаючих організацій, а оплата суддівства в сумі 400 грн.-головний арбітр, по 200 грн.- помічники арбітра з команди-господаря перед початком матчу. Придбання призів для нагородження – за рахунок коштів ПРФФ. .Фінансові зобов”язання в сумі 800 грн., по обслуговуванню фінального матчу несуть фіналісти КР на рівних правах.

 

  1.    Нагородження :

Команда – переможець нагороджується  Кубком та дипломом. Команда фіналіст-дипломом. Гравці команд нагороджуються дипломами. Визначаються та нагороджуються кращі гравеці фінальної гри.

                                             

  1. Відповідальність гравців, команд

            Гравці, керівники команд, які приймають участь у чемпіонаті зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому повагу до суперників та глядачів. Приймаюча сторона несе відповідальність за громадський порядок під час зустрічі. У випадку недисциплінованої поведінки гравців однієї команди, глядачів, за рішенням головного арбітру матчу гра може бути припинена. Керівники команд не мають права втручатися, коментувати дії арбітрів матчу, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців та глядачів своєї команди. Гравці, спортивна форма яких, не відповідає правилам гри, до гри не допускається. Якщо гра була перервана з причини недисциплінованної поведінки гравців однієї з команд, а також глядачів, то цій команді зараховується поразка -;+. Якщо гра не закінчилась у разі виникнення конфліктів, то рішення по результату гри виносить КДК ПРФФ.

 

 

 

  1.   Заключні положення:

Склад команди - 30 чоловік та 2 тренери – представники.

До кубкових ігор, починаючи з 1/8 фіналу,  допускаються виключно футболісти, які мають картку футболіста.

Команда, з вини якої не відбудеться матч першого туру, знімається з розіграшу Кубка району.

Протести на матчі подаються у КДК ПРФФ на другий день після проведення матчу( на протязі 24 годин). Протест буде розглядатись ПРФФ тільки після сплати внеску в розмірі- 1000 грн.  Пізніше поданий протест не  розглядається.

Матчі  обслуговують арбітри, які призначаються головою комітету арбітрів та головою ПРФФ.. В разі неявки нейтрального арбітра, матч обслуговує найкваліфікованіша  місцева бригада арбітрів.

Ситуації, не передбачені цим Регламентом,регулюються КДК ПРФФ.

 До участі в КР з футболу серед команд КФК допускаються команди,які подали поіменну заявку на участь в КР та ЧР , не мають заборгованості перед ПРФФ за минулий рік, та відповідають вимогам встановленим цим Регламентом. Поіменна заявка подається до ПРФФ до 06 червня  2020р.,затверджена керівниками організацій,представниками команд,лікарем.

   Сітка розіграшу Кубка району з футболу 2020 року додається після виконання всіх вище вказаних вимог командам, які приймають участь у розіграші КР!

                                     Заявочні внески у сумі 6000 грн. сплачуються одночасно за участь в кубку та чемпіонаті Попільнянського району, вносяться готівкою або перераховуються на розрахунковий рахунок ПРФФ вказаний нижче до 06.06.2020 року.

 

Розрахунковий рахунок для перерахування стартового внеску:

 

Попільнянська районна федерація футболу

р/р  213006140000026006500044524

код  37473291

МФО 300614

АТ « Креді Агріколь Банк» у м.Києві

 

Призначення: вступний членський внесок для участі у Кубку та Чемпіонаті Попільнянського  району з футболу.